معرفی مسابقه- هیجان با نیسان

شرکت نیسان یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی دنیا، شما رو به چالش هیجان دعوت می کنه. معرفی خودروی "جوک" به عنوان نماد نوآوری و هیجان و جسارت این شرکت، دلیل برگزاری این مسابقه است تا بتونین با مشارکت در آن اول برخی از ویژگی های شخصیتی خودتون را محک بزنین و در مرحله پایانی هم میزان جسارت و هیجان پذیری عملی خودتون رو به چالش بکشین.

راهنمای شرکت در مسابقه هیجان با نیسان

آزمون های شخصیت شناسی: شما می تونین با ثبت نام در مسابقه (به همراه ورود شماره تلفن همراه صحیح) و تکمیل هر کدوم از سه آزمون شخصیت علاوه بر سنجش میزان نوآوری و هیجان پذیری و جسارت خودتون با کسب امتیاز از این تست ها (حداکثر 300 امتیاز بابت سه تست) در این مسابقه شرکت کنین و خودتون رو برای انتخاب نهایی و شرکت در چالش هیجان انگیز نیسان آماده کنین. لازم به توضیحه که هر شرکت کننده به میزان امتیاز کسب شده شانس برنده شدن در قرعه کشی نهایی رو داره.

تست جسارت

تست هیجان

تست نوآوری

شانستو دو برابر کنین

شما میتونین با جواب صحیح به سوالات اطلاعات خودروی "جوک" نیسان، حداکثر 300 امتیاز تشویقی و کمکی دیگه رو به دست بیارین و شانستون رو برای برنده شدن در قرعه کشی دو برابر کنین.

امتیاز تشویقی

شانستون رو دو برابر کنید!

شما میتونین با جواب صحیح به سوالات اطلاعات خودروی "جوک" نیسان، حداکثر 300 امتیاز تشویقی و کمکی دیگه رو به دست بیارین و شانستون رو برای برنده شدن در قرعه کشی دو برابر کنین.

برای پیدا کردن جواب صحیح سوالات به صفحه اختصاصی نیسان جوک سر بزنید .

کلیک کنید

جوایز

برای برنده های مسابقه هیجان با نیسان جوایز ویژه ای در نظر گرفته ایم، برای شمایی که به دنبال محک زدن هیجان و جسارت خود هستید، نیسان برای تلاش شما برنامه های هیجان انگیزی دارد.

نفر اول: اهدای 5 عدد سکه بهار آزادی – و یا در صورت تمایل به شرکت در چالش نیسان و انجام هر دو بازی مشخص شده برای نفرات دوم تا ششم، هدیه سفر به شهر ناگاماشی ژاپن و شهر بازی فوجی یوشیدا

نفرات دوم و سوم: هر نفر 2 عدد سکه بهار آزادی- و یا در صورت پذیرش چالش سوار شدن بر پاراگلایدر، 4 عدد سکه بهار آزادی بابت هر نفر

نفرات چهارم تا ششم : هر نفر 1 عدد سکه بهار آزادی- و یا در صورت پذیرش چالش پرش از بانجی جامپینگ، 2 عدد سکه بهار آزادی بابت هر نفر

کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت نیسان میباشد.